• +90 444 58 58
  • Kükürtlü Mah Oulu Cad N:33 Osmangazi Bursa,TURKEY
  • Monday-Saturday 9:30 - 24:00

Vip Transfer Nedir?

Vip Transfer, kişiye özel transfer hizmetidir. Vip transferde sizi alacak olan aracı seçebilir, tarihi ve saati önceden planlayabilirsiniz. Belirttiğiniz adresten planladığınız zamanda almaya gelen minibüs tarzı lüks ve konforlu araçlar, sizi yine daha önceden bilgisini vermiş olduğunuz yere bırakırlar. Bir etkinliğe katılacaksanız, tatile gidecekseniz, spor müsabakasında seyirci olacaksanız, iş seyahatlerinizi konforlu şekilde gerçekleştirmek arzusunda iseniz alabileceğiniz en güzel hizmettir.

Etkinliklerin ve imkânların hayli çoğaldığı günümüzde standart yaşamın dışında faaliyetlerimiz hayatımıza ekstra güzellikler katmaktadır. Artık insanların en çok aradığı kısa zamanda konforlu hizmettir. Huzurlu yaşam parolası pratik ve sadelikte yüksek kalite ve konfordur.

Vip Transfer

Hayatımızda artık birçok ekstra planlar yaşam tarzı olmuştur. Bu aktiviteler bazen işin en önemli parçası olmakla birlikte zaman zaman da tatil ve dinlenmek amacı ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm planları yaparken birinci derece ihtiyaç ulaşımdır. Tüm hizmetlerin gün geçtikçe daha kaliteli hale gelmesi, ulaşımda da devrim niteliğinde yenilikler getirmiştir. Bu çerçevede şoförlü vip araç kiralama çok tercih edilen bir hizmettir.

Tatile giderken, iş seyahati yaparken, bir aktiviteye katılırken konfor ve kalite arıyorsanız tek tercih Vip Transfer ve Vip Minibüs olmalıdır.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
WhatsApp chat